Nasza Firma zapewnia całościowe i kompleksowe usługi sprzątania - pomieszczeń biurowych, mieszkań czy lokali  użytkowych. Oferta firmy Froter skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i klientów biznesowych. Froter w swojej pracy dostosowuje się do potrzeb i wymogów każdego klienta - dostosowujemy czas, ilość pracowników czy wykorzystanie odpowiednich środków czyszczących.

Dzięki doświadczeniu możemy zapewnić wykonywanie usług na najwyższym możliwym poziomie. Froter jest gwarantem najwyższej jakości, terminowości oraz odpowiedniej atmosfery współpracy z każdym klientem. Wyróżnia nas pracowitość, profesjonalizm oraz uczciwość na każdym etapie współpracy, a do pracy używamy jedynie profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości oraz najskuteczniejszych środków czystości. Chętnie podejmujemy się współpracy zarówno stałej jak i doraźnej.

Oferujemy sprzątanie m.in.:
• biur, mieszkań, domów, apartamentów i etc. ,
• po remontach,
• oraz m.in. mycie okien, czyszczenie różnego rodzaju podłóg, czyszczenie dywanów i wykładzin.

Korzystanie z usług firmy Froter zapewnia komfort korzystania z czystych pomieszczeń. U nas ustalisz dogodne formy sprzątania oraz ich częstotliwość.

Firma Froter niezwykle ceni sobie zadowolenie każdego klienta, dlatego cechuje nas pełen profesjonalizm oferowanych usług. Zapraszamy do kontaktu firmy oraz osoby prywatne z Krakowa oraz okolic w celu omówienia warunków współpracy.